Poskytovatelem služby DIN je Pro náš dům, z.s.

www.pronasdum.cz

Spolek nabízí pro společenství vlastníků (SV) a bytová družstva (BD) informační a poradenské služby z oblasti bydlení. 

Provoz DIN od 2000,- Kč za rok pro přidružené členy PND, od 3000 Kč/rok pro všechny ostatní vč. správy a telefonické konzultace.

Jak postupovat při úpravě stránek Domovní nástěnka:

 

1. Vstupní okno prohlížeče po zadání vaší adresy, která má obecnou strukturu ve formátu ulice-cislo-mesto.cz

Ilustrační fotografie

2. Jednotlivé podstránky nástěnky si volíte "kliknutím" z nabídky v levém sloupci. Po kliknutí se vám zobrazí odpovídající obsah

Ilustrační fotografie

3. Pokud chcete provádět změny na svých stránkách a máte k tomu oprávnění (přístupové jméno a heslo, které obdržíte spolu s aktivačním protokolem), klikněte v levém sloupci na položku přihlášení. Zobrazí se vám následující přihlašovací okno.
Ilustrační fotografie

4. Po vložení jména a hesla klikněte na tlačítko přihlásit. Zobrazí se vám vstupní okno redakčního systému. Na první pohled by se mohlo zdát, že je identické s vstupním oknem vaší nástěnky. Není tomu tak. Všimněte si znaku tužky, v levém horním textu, poblíž nadpisu. Tato ikona se nyní zobrazuje u všech článků, které je možno spravovat základním způsobem. Pokud na tuto ikonku kliknete, zobrazí se vám okno editace daného článku, tak jak je to vidět na následujícím obrázku.

5. Práce s úpravami je téměř shodná, tak jak je to s prací v ostatních textových editorech typu MS WORD, TXT apod.

 

6. Po provedení požadovaných úprav, klikněte na tlačítko uložit. Se základní úpravou jsme hotovi.

 

7. Po ukončení práce, vždy doporučuji odhášení z redakčního systému, které je velmi jednoduché. Kliknu na tlačítko odhlásit.